АНОНС

Свята Місія у Рясне-1

12 липня 2021 року відбудеться освячення храму св. Василія Великого у Рясне – 1.
Дана подія є важливою у житті Церкви і нашого мікрорайону. Для того, щоб належно пережити цю урочистість, духовно приготовляємо себе завдяки Святої Місії.
Свята Місія – це особливий час вияву Божої любові. Це сприятливий час щоб поглянути на своє духовне життя, поглибити свої взаємини з Отцем Небесним та зі своїми ближніми, дозволити, щоб Він наповнив наші серця своєю добротою.
Місії, які розпочнуться на нашій парафії 7 липня, будуть проводити Отці і Сестри Чину Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи).
Програма Святої Місії (7-11 липня): Щоденна Свята Літургія. Можливість Сповіді. Відновлення хресних і подружніх обітниць. Благословення немовлят та дітей. Молебний чин на оздоровлення. Проповіді місіонерів. Станові науки для чоловіків та жінок. Зустрічі з дітьми та молоддю. Молитва за померлих.
В цьому часі у храмі перебуватиме Зарваницька чудотворна ікона Божої Матері. Буде відбуватися щогодинна молитва перед іконою з намащенням освяченим єлеєм.
Ми є поколінням людей, які живемо у поспіху. Кожного дня заклопотані різними справами, проблемами, важкими рішеннями, з поля зору губимо те, що найважливіше. Святі Місії – це час затриматися в дорозі. Є часом задуматись над своїм життям, щоб зустрітися з Христом, віднайти новий сенс нашого життя і може бути, що не для одного розпочнеться все заново.
Дорогий Брате і Сестро, прийми сердечне запрошення до участі в Святих Місіях, з нагоди освячення церкви. Вони є для Тебе, який не уявляєш свого життя без Бога, щоб стати сильним; вони ж для тих, які стали засмучені і розчаровані, щоб могти віднайти надію; вони рівно ж для тих, які стали байдужі і відійшли, щоб могли повернутись.