Звернення до жертводавців.

Слава Ісусу Христу, дорогі жертводавці.

Кожен із нас коли чує слово «Церква», найперше думає про будівлю у якій зустрічаємось щотижня, щоб пережити неповторну зустріч із нашим Господом Ісусом Христом та один із одним. Немає у християнстві важливішого ніж зустріч з другою особою, яка є віддзеркаленням зустрічі з Богом. Немає важливішого ніж Церква, яка розуміється як спільнота людей. Вище наведенні два значення тісно між собою зв’язані: важко собі уявити будування доброї спільноти без місця, у якому можна зустрічатись, поглиблювати свою віру, зміцнювати взаємну любов. Таким місцем для нас християн є Церква-будівля, яка стає Церквою-спільнотою.

Наша приналежність до спільноти Церкви є великим даром від Бога і одночасно завданням, де маємо брати активну участь у житті парафіяльної спільноти. Великим досягненням нашої парафіяльної родини є будівництво прекрасної святині. Не все ще зроблено, але втішає той факт, що наш храм наповнюється життям, через присутність парафіян і прихожан, завдяки молитви, уділення Святих Тайн та служіння ближньому. Цього ми досягнули завдячуючи жертвенної участі багатьох із нас.  Велику допомогу нам надали жертводавці з інших парафії, яким виражаєм нашу вдячність завдяки молитви.

Для розвитку нашої парафії бажаємо реалізувати наступні задуми: будувати парафіяльний центр для навчально-виховного процесу дітей, молоді, дорослих та родин; впорядковувати територію біля храму; проводити харитативне служіння, з метою допомоги потребуючим. Хочемо, щоб біля храму вирувало життя, щоб там постійно були люди, які б навчилися любити Бога, ближнього та свою Батьківщину.

У сьогоднішній час для парафіяльної громади це непросте завдання і вимагає великих зусиль. Одночасно це є велика честь бути будівничими майбутнього, виховати свідомих християн та громадян нашої Батьківщини. Розуміємо, що стоїмо перед викликом, але переконані, що завдяки любові, яка є фундаментом християнської спільноти все можливе до осягнення. Церква це спільнота і тому зможемо реалізувати наші плани.

Для здійснення вищезгаданих проектів потрібні кошти та довіра до Божого Провидіння, що Господь Бог пошле у свій час відповідних людей, які матимуть внутрішнє бажання чинити добро і необхідні для цього засоби. Парафія св. Василія Великого звертається до Тебе, жертводавцю допомогти завдяки:

 1. Щоденної молитви у нашому наміренні;
 2. Фінансів : покласти пожертву на тацу або у скорбонку, перерахувати на парафіяльний рахунок
  Розрахунковий рахунок:
  UA513257960000026001300357399МФО:
  325796
  Ідентифікаційний код:
  34418353
  Назва установи:
  Ф-ЛОУ АТ «ОЩАДБАНК»
  Призначення платежу:
  Благодійний внесок(пожертва)
  Власник рахунку:
  РГ УКР ГРЕКО-КАТОЛ.ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВ. ВАСИЛІЯ В. У ШЕВЧ Р-НІ М. ЛЬВОВА
  або на карточку
  Ощадбанк: 5234 0699 9956 5510 – на ім’я о.Володимира: Гоцанюк В.Д. (обов’язково вказати “Добровільна Пожертва”).
 3. Будматеріалів;
 4. Шукати фонди та джерела фінансування;
 5. Поширювати інформацію, через соціальні мережі між родичами і знайомими в Україні та закордоном.

Ми щиро віримо, що люди які люблять Україну і Церкву допоможуть нам у здійсненні цих задумів. З нашого боку будемо молитися за ваші добрі та щедрі серця, за ваші жертвенні руки і вашу моральну підтримку.

Дякуємо всім Вам, що готові нам допомогти.

З молитвою.

Адміністратор о. Володимир Гоцанюк.