2022 logoМОЛИТВА МАТЕРІВ ЗМІНЮЄ СВІТ!

 Рух “Матері в молитві” розпочався в Англії у 1995 році під девізом “Єднаючись у молитві, ми врятуємо наших дітей”.

З того часу він поширився по цілому світу. Сьогодні рух існує у 80-ти країнах. На емблемі руху зображена родина, обрамлена словами: “Любов матері змінює світ”.

Спільнота «Матері в молитві» ставить за мету регулярні молитви за своїх дітей, дітей парафії, усіх українських дітей.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої спільноти «Матері в молитві»: запрошуємо мам і бабусь молитися разом з нами за наших дітей, за майбутнє нашого молодого покоління.

Господь чекає, щоб ми прийшли до Нього з молитвою за дітей. Бо коли ми збираємося разом, щоб єдиним серцем і єдиними устами молитися, – Він так тішиться і так чекає нашого клопотання за них. «Просіть – і дасться вам…Бо кожен, хто просить, одержує» (Мт. 7, 7–8).

Єднаймося в молитві – і ми врятуємо наших дітей.

Матері в молитві в Україні

Рух «Матері в молитві» України — це групи матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Патріарха та зокрема кожного правлячого єпископа Української Греко Католицької Церкви для своєї єпархії. Кожна спільнота утворюється з благословення пароха і має свого духівника.. Духовна концепція і мета спільноти «Утіха» полягає в тому, щоб разом служити Господеві, нести любов і утіху, надію іншим людям та бути світлом в темному світі. Таке служіння — це намагання заохочувати матерів, батьків і молодих людей зустрічатися разом, і підтримувати один одного молитвою та дружнім спілкуванням.Головна мета для молитви спільноти, — це виконання останньої волі Господа нашого Ісуса Христа «щоб ніхто з них не був загублений».

Основою сили руху «Матері в молитві» — це щоденна молитва заступництва і підтримки її членкинь. Для досягнення цієї цілі кожен член спільноти бере на себе зобов’язання перед спільнотою:щоденно молитися за спільноту; надавати спільноті практичну допомогу, відповідно до своїх можливостей і того до чого покликав його Господь;брати участь у спільних зустрічах для молитви і дружнього спілкування.

Членом руху «Матері у молитві» може стати будь-яка жінка, серце якої віддане дітям через молитву в групах. Це можуть бути так матері в біологічному як в духовному розумінні. Оскільки в деяких осіб дуже складна життєва ситуація і вони будуть мати потребу ділитися своїми переживаннями в групі, то в ній повинно бути від двох до восьми жінок. Винятки дозволені, якщо та умова зберігається, а це не просто зробити, коли група велика.

На кожній зустрічі групи «Матерів в молитві» суворо дотримуються ці два правила: не дають порад і притримуються конфіденційності.Молитовник «Матерів в молитві» укладений літургійною комісією Української Греко Католицької Церкви у 2003 році з благословення Патріарха Любомира та узгоджено із спільнотою «Утіха». До цього молитовного правила заборонено додавати інші молитовні практики.

108076402