Запрошуємо кожного, хто хоче ближче пізнати Бога і побачити відблиск Його великої любові у спільноти Вівтарної і Марійської Дружини.

Вівтарна Дружина– це спільнота хлопців, які служать нашому Господеві при Його престолі. Метою Вівтарної Дружини є: зорганізувати гідну й почесну сторожу Божественному Євхаристійному Цареві – Ісусові Христові. Віддати Богові вірну, повну пошани, зразкову службу, допомагаючи Його священикам у приношенні Святої Жертви Божественної Літургії та в усіх інших богослужіннях. Збільшувати знання нашої віри, Божественної Літургії, історії Церкви. Розпалити в серцях вірних більшу побожність і посвяту через зразкове виконання обов’язків вівтарника і давати добрий приклад у щоденному житті. Щоб бути прийнятим до Вівтарної Дружини треба прийняти Перше Святе Причастя. Завдання Вівтарної Дружини – поставити у правильне русло молодого хлопця, дати йому змогу реалізувати себе як особистість, бути поруч Христа та Його Церкви.

Марійська Дружина – це спільнота дівчат, що плекає правдиву та ніжну побожність, почитання та дитячу любов до Пречистої Діви Марії. Вона ставить за мету зробити своїх членів правдиво добрими християнами. Найвагоміше завдання Марійської Дружини – прищепити любов до Пречистої Діви Марії, навчитися віддаватися в повні Її захисту та бути під покровом Матері Божої. У такий спосіб цю любов нести у свої сім’ї, родини та всім ближнім.

У Марійській Дружині молода особа має можливість глибше усвідомити та пізнати всю суть Любові до Христа, до Його Матері та Його Церкви. Молоді дівчата мають можливість сформуватися як цілеспрямовано, так і духовно у свої молоді літа. Ця можливість дає їм змогу бути більш загартованими.

Марійська Дружина маючи певні завдання, також займається різного роду діяльністю, що веде до високої цілі, а саме: поширення почитання Пресвятої Богородиці і частого Святого Причастя; тримання хоругви; прикраса церкви; діла християнського милосердя; пізнавальні поїздки, екскурсії, відпочинкові табори; участь в організації заходів з іншими спільнотами.

П’ятниця 17:00