1 лютого наш дитячий хор “Надія” молився Літургію у Гошівському монастирі. Після літургії діти своїм виступом прославляли Христа, та принесли радісну новину і до цієї святої обителі. Дякуємо нашим дітям за те, що прославлять нашого Спасителя та своїми голосами приносять радість людям.
https://www.facebook.com/share/p/1AZYhv3M3q/