Життя парафії

ФЕСТИВАЛЬ “СВЯТО РОДИНИ”

ФЕСТИВАЛЬ "СВЯТО РОДИНИ"

Картинка

2017 року 28 числа в останню неділю місяця травня яка посвячена Отцям Першого Вселенського Собору що відбувся в Нікеї 325 році, а також як зазвичай у цьому часі ми молимося за родини нашої парафії, під особливим проводом та опікою Пресвятої Родини з Назарету відбувся “ФЕСТИВАЛЬ “СВЯТО РОДИНИ”. На фестивалі були три локації: сцена та навколишня територія – відбувався концерт та родинні конкурси-забави; капличка – проводилися майстер-класи: малювання по гіпсових фігурах, художній роспис по склу, Ебру-техніка малювання по воді та локація їжі, де усі бажаючі мали можливість випити запашної кави, скоштувати солодощів та полосувати печеними на мангалі ковбасками та ін.

ФЕСТИВАЛЬ "СВЯТО РОДИНИ"

Картинка

Чудові ведучі п. Надія Сторощук та п. Зеновій Кравус, які на професійному рівні проводили концертну та конкурсну частини, о 15:00 год. розпочали “ФЕСТИВАЛЬ “СВЯТО РОДИНИ”.

Картинка

Картинка

Картинка

 

Перед глядачами виступили обдаровані таланти парафії Св. Василія Великого, представники СЗШ №92 та КНВК школа-садок №94, гостем та окрасою свята був молодіжний християнський гурт “Територія Душі” який виконав власні твори.

 

Картинка

Картинка

Картинка

 

Зі сцени пролунали вірші, пісні, слова-побажання та привітання присвячені родині. Учасники концерту від найменших до найстарших у своїх виступах несли світло любові, радості, миру та єдності у сім´ї, прославляли Бога та просили Його про ласки для усіх християнських родин. Слід ще згадати що приготовляючись до свята парафіяльна спільнота сповнювала щовечора після Св. Літургії молитву-девятницю до Пресвятої Родини з Назарету за усякі актуальні проблеми та потреби, а особливо за Божі ласки, мир, добробут, єдність, любов, перемогу над різним злом у наших родинах.

 

Картинка

Особливо активні парафіяни брали участь в конкурсах-забавах де особливою умовою була присутність усіх членів сім´ї. Конкурси навчали єдності, уваги, слухання один одного, спільних дій та порозуміння тощо, а переможці отримали цінні призи.  Також усі бажаючі змогли взяти участь у “Благодійній безпрограшній лотареї” і не тільки виграти цікаві призи, але й долучитися до збору коштів на будову нашого храму. Особливою популярністю серед діточок користувалися майстер-класи. Цікаві та незвичні способи малювання на склі, гіпсі та воді приваблювали молодь та розкривали у ній скриті таланти до мистецтва.

Картинка

Картинка
Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Завершилося “СВЯТО РОДИНИ”  спільною  молитвою “Отче Наш” та подякою Богові, усім присутнім та організаторам.

Картинка

більше фотографій на: Картинка https://www.facebook.com/st.vasylyi/

Перший Нікейський собор — вселенський собор християнської церкви, що відбувся 325 року у місті Нікея (нині Ізник, Туреччина). Собор скликано імператором Константином Великим для того, щоб поставити крапку в суперечці між єпископом Олександром і Арієм. На соборі Папа Сільвестр був представлений двома легатами. У загальній кількості собор зібрав 318 єпископів і багато пресвітерів і дияконів, тривав більше двох місяців — і став першим вселенським Собором в історії християнства.

Хоч досі жодного протоколу Собору не збереглося, про рішення, прийнятих на цьому соборі відомо з пізніших джерел, у тому числі з діянь наступних Всесвітніх соборів.

  • Собор засудив аріанство і затвердив постулат про єдиносутність Сина Отцеві і Його передвічне народження.
  • Також було складено символ Віри із семи пунктів, що згодом стали називати Нікейським.
  • Зафіксовані переваги єпископів чотирьох найбільших митрополій: Римської, Александрійської, Антіохійської та Єрусалимської (6-й і 7-й канони).
  • Собор також установив час святкування Пасхи у першу неділю після першої повні після весняного рівнодення.
  • Прийнято 20 канонів церковного життя[1]

“Територія Душі” – молодіжний християнський гурт із храму святого Климента Папи Римського (м. Львів, вул. Чупринки, 70 ). Заснований на початку червня 2015 року.

1.”Народна” (За синіми морями) (слова і музика гурту  “Територія Душі”)

2. Ісус – мій супергерой (слова і музика гурту  “Територія Душі”)

3. Ти – мій друг (слова і музика гурту  “Територія Душі”)

4. Ти дав мені карту (слова і музика гурту  “Територія Душі”)

5. Океан (слова і музика гурту  “Територія Душі”)

6. “Най буде дощ” (слова гурту “Скрябін”, музика гурту  “Територія Душі”)