Життя парафії

ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК, 2018

ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК, 2018

У день Обрізання Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа та заступника і опікуна нашої парафії Святого Василія Великого, архиєпископа Кесарії Кападокійської, 14 січня 2018 року Преосвященний Владика Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Кир Володимир у співслужінні із настоятеляем храму о. Володимиром Гоцанюком та запрошеними священиками о. Андрієм Корчагіним (протопресвітер Шевч. прото-ту та настоятель Церкви Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, м. Львів, вул. Віри, надії, любові 10), о. адмін. Храму Пресвятої Євхаристії (Рясне 2) Михайлом Німаком, о. Юрієм Блажиєвським настоятелем Згромадження Отців Оріоністів (вул. Авраама Лінкольна, 12, Львів) звершив Божественну Літургію.

Під час проповіді закликавши найменших парафіян до себе Владика з батьківською любов’ю та глибокою сердечністю у формі діалогу навчав та заохочував їх та усю парафіяльну спільноту до активної участі та життя у сповнюванні Божого задуму щодо їхнього спасіння через свідоме розуміння значення Різдва Христового, Божественних Тайн та особистого прикладу заступника парафії Св. Василія Великого. 

Під час молитви “Вірую” Владика Володимир вітаючись з присутніми бажав миру та радості, а під час “Отче наш” молився з дітьми тримаючись за руки.

IMG_8471  IMG_8477    IMG_8510  IMG_8513

Після завершення Св. Літургії Владика Володимир привітав іменинників та усіх парафіян з храмовим святом, а настоятель церкви о. Володимир Гоцанюк та парафіяни в особі п. Ігоря  Данилихи, який продекламував власно-написаний  вірш та п. Ольги Ілінської, що склала чудесну композицію з квітів і солодощів від парафіяльної родини, привітали дорогого гостя. Відвідини відбувалися у теплій родинній атмосфері. Владика подякував вірним та побажав духовного зросту, чудових радісних свят та щасливого завершення будівництва храму.

IMG_8593IMG_8610IMG_8605