Життя парафії

Пастирський візит Митрополита Ігоря на храмовий празник Св. Василія Великого (Рясне1)

Пастирський візит Митрополита Ігоря на храмовий празник Св. Василія Великого (Рясне1)

У день Обрізання Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа та заступника і опікуна нашої парафії Святого Василія Великого, архиєпископа Кесарії Кападокійської, 14 січня 2017 року Високопреосвященніший Архиєписком і Митрополит Львівський Кир Ігор у співслужінні із настоятеляем храму о. Володимиром Гоцанюком та запрошеними священиками о. Петром Салогубом (протопресвітер Шевч. прото-ту та настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці, смт. Брюховичі) о. адмін. Храму Пресвятої Євхаристії (Рясне 2) Михайлом Німаком, о. прот. адмін. Храму Пресвятого Серця Ісусового (вул. Диктова, 2, Львів) Зеновієм Боднаром, о. Юрієм Блажиєвським настоятелем Згромадження Отців Оріоністів (вул. Авраама Лінкольна, 12, Львів) та о. прот. Дмитром Черкас сотрудником парафії Св. Анни м. Львів, звершив Божественну Літургію та освятив накупольні хрести на новобудуючий храм.

 IMG_4467

Під час проповіді правлячий Архиєрей наголосив на спасаючій дії “імені Ісуса” і його значені для віруючих, навів приклади для наслудування з життя Св. Василія Великого.

Після завершення Св. Літургії та слів подяки та побажання Архиєпископу від настоятеля о. Володимира, парафіяни в особі п. Ігоря  Данилихи, який продекламував власно-написаний  вірш та п. Ольги Ілінської, що склала чудесну композицію з квітів і солодощів від парафіяльної родини, привітали Митрополита. Відвідини відбувалися у теплій родинній атмосфері. Владика подякував вірним та побажав духовного зросту та щасливого завершення будівництва храму.


IMG_4712Високопреосвященному

Митрополитові Кир Ігору Возьняку

 

пмт.адрс.002Cьогодні в нас правдива радість-

Великий здвиг ще й добра вість:

На наш парафіяльний празник

Прибув Преосвященний гість.

Владико, ми Вам дуже раді,

Низький Вам ,доземний уклін.

При Вашій помочі й пораді

Відбулось в нас  чимало змін…

Владико, дякуєм Вам купно

За Ваш над нами патронат.

IMG_4713Вінець зусиль –  й засяє купол,

Постане церква з дерева Карпат.

Це чудотворна Божа Ласка,

І Ваш благословенний перст:

Вершиться наша мрія ,наче казка,-

Наш храм, що скоро увінчає хрест.

Хай буде в ньому Боже Слово

Й Причастя Чаша Золота!

Бажаємо із шаною  й любов’ю

Вам многії та благії літа!

 

14 січня 2017 р.Б.

 Львів- Рясне. Парафія Св. Василія Великого