Життя парафії

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ОТЦІВ ХРАМУ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО (РЯСНЕ1)

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ОТЦІВ ХРАМУ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО (РЯСНЕ1)

Дорогі Парафіяни і Прихожани нашого Храму!

Ось уже через кілька днів ми будемо святкувати Різдво Господа нашого Ісуса Христа, надзвичайно важливу подію для кожного з нас, для наших родин, для народу, для Церкви і для всього людства.

У своєму Різдві Господь зійшов на землю і явився в людському тілі у місті Вифлеємі. Радіє цього дня небо і земля, радіє весь людський рід тим, що наш Творець не покинув свого сотворіння, але прийшов, щоб його спасти. Він сам став людиною, щоб розділити з нами наше життя: наші болі і радості, нашу тривогу і непевність. Господь став одним із нас, об’явив себе нашим Спасителем і Визволителем.

У святі Різдва Христового ми радіємо тому, що більше не почуваємося самотніми і покинутими, святкуємо те, що Бог є з нами, що Він нас любить, і бачимо втілену Божу любов у новонародженому Дитятку Ісусі, який ніжно спочиває в яслах на сіні.

Різдво – це святкова хвилина, коли самотня сучасна людина відчуває трепет невимовної Божої близькості та уваги до себе, коли небо і земля, ангели й люди, небесні світила та земні звірята збираються в єдину родину довкола вифлеємських ясел, в яких сьогодні спочиває новонароджений Цар віків. У цей особливий час, знову затримуємося і розважаємо час Божої благодаті і милості, яка проявилася у народженні Ісуса Христа – Бога від Бога, Світла від Світла, Єдинородного Божого Сина. «Слово стало тілом, і оселилося між нами» ( Ів. 1:14 ).

Христос народився! Це слова, якими небесні сили потішили пастирів, що вночі стояли на сторожі біля своїх отар. Христос народився! Це вістка, яка перемінила ніч на день, смуток на втіху, очікування на сповнення надії. Христос народився! Це радість, яка сходить із небес і спонукає людину діяти: шукати вічного Бога в новонародженій дитині, служити Йому, як ближньому, та ділитися цією радістю з іншими.

Вітаючи Вас із святим празником, який от-от настане, сердечно бажаємо кожному із Вас, щоб у ці святкові дні ми могли наблизитися до Господа Бога, відкрити своє серце до Його любові, прийняти Його, зрозуміти, що Він перший полюбив нас і що зміст нашого життя – відповісти на Його любов своєю любов‘ю, любов’ю до Нього та до всіх своїх ближніх.

Святкуйте весело і щасливо, святкуйте з Христом у Ваших душах, приймаючи Євхаристійного Ісуса. Таким чином ваші душі стануть справжнім Вифлиємом для новонародженого Спасителя.

Складаємо наші молитви до Христа Дитятка за всіх жителів мікрорайону Рясне, за дітей, молодь і їхніх батьків, за всі сім’ї і родини. Хай новонароджене Дитятко-Ісус благословить нас миром, наповнить своєю любов’ю, обдарує здоров’ям, щастям, наснагою до повсякденного свідчення Христової віри та правди!

Нехай різдвяна коляда стане для нас сьогодні, як і колись, могутньою силою, через яку ми будемо ділитися своєю вірою, обновляти наше суспільство та єднатися із всім Всесвітом, що прославляє сьогодні свого Спасителя, Творця і Господа.

Благословенних Різдвяних свят!

Христос народився! Славімо Його!

Ваші душпастирі:

о. Володимир Гоцанюк

о. Павло Заболітний

о. Володимир Підгірний

о. Руслан Мартинюк