Життя парафії

Урочиста Академія з нагоди 30-річчя виходу УГКЦ з підпілля

3 грудня 2019 року в актовому залі школи № 92, відбулася урочиста академія з нагоди 30-річчя виходу УГКЦ з підпілля, організована спільними зусиллями парафії Василія Великого та адміністрації школи № 92.

На урочистій академії були присутні Преосвященніший владика Володимир Груца, який уділив своє благословення, священики Шевченківського деканату та деректори шкіл Шевченківського та Залізничного районів міста Львова. На академії з доповідями виступили працівники Інституту Історії Церкви о. Тарас Бублик та о. Роман Гаранджа. Талановита молодь школи представила для всіх присутніх вірші, пісні, сценки про життя і боротьбу греко-католицьких священиків у час їхнього переслідування. Слово також було надано с. Констанції Сенюк, ЧСВВ, котра розказала свої спогади про о. Олексія Зарицького, котрого знала особисто.

Усім присутнім подякував адміністратор парафії Василія Великого о. Володимир Гоцанюк, котрий висловив впевненість у тому, що подібні заходи є плідними для всіх хто бере у них участь, а співпраця школи і церкви є добрим фундаментом для морального росту нашої молоді.