Життя парафії

Великоднє привітання

Великоднє привітання

Дорога парафіяльна родино!
Всі ми зустрілися з важкою дійсністю… Чи хтось із нас міг рік тому подумати, що через рік ми не зможемо зустрітись на Літургії у церкві та із найріднішими під час свят? Що ми християни повинні усвідомити у такий драматичний час?
Фактом є, що ми не господарями життя і смерті, що людське існування є крихким, а людина не є Богом! Людські мрії і плани не дають гарантій, що їх вдасться реалізувати. Не допомагають матеріальні середники, становище у суспільстві, найрізноманітніші ідеології, які не служать людині, а тільки тим, хто їх видумує та розповсюджує.
Де є реальна допомога для неспокійного і засмученого людського серця? Завжди тільки у Нього: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяженні, і я облегшу вас»(Мт. 11,28). Нам потрібно навернутися до Бога, відвернутися від сучасних думок, які пропонують боротьбу із Ним, висміюючи і атакуючи науку Христа і моральний порядок, який Він приніс людям. Не ми є «богами», замість вічної молодості, споживацтва, щастя на землі – переживаємо сумніви, страх і безпорадність.
Наше побажання для вас, брати і сестри, є таке: зміцніть свою віру в Ісуса Христа! На Ньому є фундамент життя, який ніколи не підведе. У час випробувань не допоможе ідеологія побудована на відкинені Бога. Єднайтеся з Воскреслим Ісусом, говоріть Йому про свою любов до Нього, прагніть зустрічі з Ним під час Святої Літургії, запросіть Його до своїх домівок не тільки під час свят, але кожного дня свого життя. Тільки Він може наповнити нас надією, альтруїзмом і готовністю жертвувати собою заради інших, як це засвідчували великі святі під час лихоліть. Сьогодні теж не бракує людей, які посвячують життя для нас: медичний персонал, поліція, військові, рятівники, волонтери та інші.
Християнин є людиною надії і сили, а його джерелом – перемога Христа. Він переміг гріх, смерть та надалі перемагає завдяки Хреста, Євхаристії та Сповіді. Вони не є ритуалом, але живою, спасаючою для нас Христовою благодаттю. Тільки йдім до Нього, повернімся із дороги, яка нас від Нього віддаляє. Не піддаваймося сумнівам: «Бодьортеся! Я бо подолав світ»(Ів. 16,33).
Переживаючи Великодні свята у такому дусі, бажаємо вам, брати і сестри, у цей трудний для нас час, щоб Воскреслий Христос наповнив вас силою Воскресіння. Ваше серце наповнить миром і любов’ю, нехай подвоїть сили у подоланні життєвих труднощей, скріпить віру і надію. Пробудить радість до життя і дозволить з довірою дивитись у майбутнє. Бажаємо, щоб життєві дороги вели вас до джерела духовного життя. Спільно молімся до Божого Милосердя, про подолання епідемії, здоров’я для заражених, міць і силу для медичного персоналу та всіх інших служб, щоб якнайшвидше могли всі користати із духовного джерела. Тим джерелом є Євхаристія, якої в останній час нам не вистарчає. Збудім глибоке прагнення духовного Причастя, щоб Воскреслий Христос наповнив наші серця присутністю і благословенням. Як парафіяльна спільнота зростаймо у Божій Любові, дарованої нам Христом і перебуваймо у молитві. Духовно єднаємося з вами дорогі парафіяни та із вашими родинами. Нехай Воскреслий Христос обдарує необхідними духовними ласками, здоров’ям та заступництвом Матері Божої у цей час. Нехай Дух Святий зміцнює ваші добрі прагнення і об’явить правду про Воскреслого Сина Божого.
Багато спокою і радості у серці. Разом єднаємося у спільній молитві та щоб ми якнайшвидше молилися у нашому прекрасному храмі.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Ваші душпастирі!
о. Володимир Гоцанюк
о. Павло Заболітний
о. Роман Гаранджа
о. Степан Боднар
о. Роман Мирош