У суботу 14 лютого завершилось навчання наших аніматорів. Протягом минулого семестру, хлопці і дівчата мали інтенсивний навчальний курс, і склавши успішно іспити отримали сертифікати про завершення школи аніматора. Щиро вітаємо нових аніматорів нашої парафії, і бажаємо їм плідної та гарної праці з нашими дітьми.
https://www.facebook.com/share/p/18j4dSB9Qb/