Життя парафії

Привітіння зі Світлим Днем Христового Воскресіння від отців парафії Св. Василія Великого

Привітіння зі Світлим Днем Христового Воскресіння від отців парафії Св. Василія Великого

h14

Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!

Дорогі у Христі Парафіяни і Прихожани нашого Храму! Щиросердечно вітаємо Вас із світлим святом Воскресіння Христового!

Всемилосердний Бог-Отець обдаровує нас знову нагодою святкувати світлий празник Воскресіння свого Єдинородного Сина, Господа нашого Ісуса Христа. Великдень – це найбільше свято в цілому році, і не дивно, бо в ньому перестає для нас бути грізною і страшною смерть – те, що заперечує все життя. Своєю смертю на хресті Ісус Христос остаточно подолав смерть і звільнив нас від страху перед нею.

Немає в Церкві Христовій більшого свята, немає у світі більшої радості, ніж радість про Воскреслого Христа Ісуса. До цієї радості кличуть нас небеса, що веселяться, земля, що прославляє Воскреслого Спасителя. Свята Церква у своїй радості сьогодні обіймає весь світ – видимий і невидимий: “Христос бо воскрес -радість вічная”.

Воскресіння Христове дає людству нове життя, і кожна людина має бути носієм цього життя, це свято стверджує нас у вірі, та вказує що життя людське не обривається, як нитка, що воно повне глибокого змісту і значення. У Воскресінні Христовому міститься джерело всеосяжної радості, до якої причетні всі люди. Так відвічна правда перемогла людську злобу, ненависть і брехню, світло неба прогнало остаточно темряву пекла і всяку нечисть.

Тож приймімо воскреслого Господа у свої серця, будьмо з Ним сьогодні і завжди, будьмо подібними до Нього у цьому житті, будьмо новими людьми у Христі, щоб Він воскресив нас колись для вічного життя з Ним. Бо кожне людське життя, яке є тут пов’язане з цією вічною Любов’ю, ніколи не згасне, не припиниться, а воскресне до вічного буття в Ньому.

Нехай Господь наш Ісус Христос, що Воскрес із мертвих, зберігає нас в мирі, єдності і любові, дарує нам Пасхальну радість, зішле українському народу мир та добробут.

Мир у світі починається з миру в людському серці. Якщо сповнимося миру воскреслого Христа, довіримо Йому своє життя, то станемо справжніми миротворцями. Світло Христове здатне засяяти там, де гріховна темрява намагається поховати всіляку надію. Своєю хресною смертю і воскресінням Спаситель явив славу свого Божества. Силі Божій не здатні протистояти жодний людський закон, зусилля і підступ. Світло Христового Воскресіння просвітлює наші серця, наповнює їх теплотою Божественної любові, дарує всім нам сподівання та життєву силу. Тільки завдяки світлу Воскресіння можна вистояти і протистояти, прощати і благословляти. Воскресіння стверджує нашу віру, дарує нам надію, примножує нашу любов, осушує наші сльози, зцілює рани і біль.

Дорогі в Христі, у цей величний празник „торжества усіх торжеств” скріпімо нашу віру у наше воскресіння, та оновімо нашу надію на щасливе вічне життя з Воскреслим Христом у Царстві Небеснім. Це дасть нам силу переносити всі наші особисті та суспільно-громадські біди. У Христі Воскреслому бадьорімося, бо Він подолав світ! «Цей день учинив Господь, радіймо й веселімся в ньому!» (Пс. 118, 24).

Возлюблені у Господі брати і сестри! Ми ваші духовні пастирі, благаємо вас: «Воскресіння день! Просвітімося торжеством і одні одних обнімімо, та скажімо: Браття! І тим, що ненавидять вас простімо все з воскресінням і так заспіваймо: «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував!»

У цей світлий день бажаємо всій Парафіяльній родині Божого благословення, духовної кріпості та душевного і тілесного здоров’я. Черпаймо наснаги з вічно живого пасхального таїнства! Нехай радість воскреслого Господа наповнює наші серця, освячує душі й супроводжує на шляху життя і служіння Богові, рідній Церкві та народові. Щиро бажаємо Вам світлої пасхальної радості та благословенних свят Воскресіння Господнього! Христос Воскрес!

Ваші душпастирі:

о. Володимир Гоцанюк

о. Павло Заболітний

о. Володимир Підгірний

о. Руслан Мартинюк