Життя парафії

Душпастирські відвідування парафіян із благословенням йорданською водою

Душпастирські відвідування парафіян із благословенням йорданською водою

Душпастирські відвідування парафіян із благословенням йорданською водою будуть розпочинатися 19 січня.

Є два варіанти відвідування які можемо для себе вибрати:

1). На столику при виході із храму є листки із вказаними нумераціями будинків. Знаходимо свій будинок, записуємо номер своєї квартири, також вказуємо телефон та ім’я . Час відвідування: у  четвер та п’ятницю від 18:00 до 21:00. У суботу із 11:00 до 21:00, а у неділю із 14:30 до 21:00(особняки і якщо будуть квартири). Священики ідуть від будинку до будинку по порядку, починаючи від 418. Якщо якийсь будинок чи вулиця пропущені, просимо вписати у зошит, який є поряд;

2). Записуємо відвідини у зошит біля паламаря в зручний для себе день і час, вказуючи номер будинку, номер телефону та ім’я. Священик прийде по-даному запису.

Священик увійде до того помешкання, хто вписався і хто відкриє двері та запросить. Під час йорданських відвідин ми священики прагнемо зустрітись із всією родиною, щоб разом молитись у Ваших помешканнях і Вас благословити. Через священика, під час спільної молитви, Господь Бог щедро благословить дім та осіб у ньому проживаючих.

Очікуючи на прихід священика до свого помешкання потрібно належно приготуватися, а саме:

застелити стіл білою скатертиною, поставити на нього хрест із свічкою, Св. Письмо, тарілочку із йорданською водою, кропило та листок, де вписуємо імена тих хто проживає (також можна записати імена інших осіб за яких бажаємо молитися );

всі святково одягнені;

телевізор, радіо, комп’ютер виключені;

коти і собаки закриті.

Відвідини із йорданською водою мають такий перебіг: спільна молитва (можна на карточці написати конкретне прохання: оздоровлення дитини; за залежного від алкоголю; щасливе повернення додому; зачаття дитини і т. д), цілування хреста, благословення мешканців та помешкання йорданською водою, розмова із родиною (хочемо наголосити, що довша розмова або дискусія буде неможлива із огляду часу, тому запрошуємо до розмови у Храмі, заздалегідь визначивши день і годину).

             Щоб Ви Парафіяни орієнтувалися де є священик, тому будемо Вас повідомляти написом на дошці оголошення біля будинку: Завтра (Сьогодні) у вашому будинку із йорданським благословенням буде священик Української Греко-Католицької Церкви із парафії св. Василія Великого.