Життя парафії

Інформація щодо Страсного тижня і Великодніх свят

Дорогі парафіяни, більшість із нас перший раз Страсний тиждень і Великдень будуть святкувати вдома, поза Церквою. Для нас священників це великий смуток, що не можемо бути з вами. Взаємний досвід вчить нас наступне: як важливо священникові бути у парафії поряд своїх вірних, а мирянам відкриває очі на те, як важко бути без свого душпастиря та Святих Тайн.
З огляду епідемії ми повинні дотримуватися рекомендацій компетентних осіб, щодо турботи про життя і здоров’я ближніх.
В нашій парафії св. Василія Великого будуть відправлятися усі богослужіння притаманні цьому періоду.

Відвідини священниками та мирянами кладовищ відбудеться у догідний час, після закінчення карантину.
• З 19 по 27 квітня буде Дев’ятниця до Божого Милосердя з наміром подолання епідемії коронавіруса, про потрібні ласки для хворих і для тих, які борються з вірусом, а також щоб відбулося духовне відродження людства.
Дані богослужіння будуть відбуватися не для того, щоб недотриматися правил карантину, а навпаки, щоб полегшити їх виконання. Знаю буде значна кількість вірних яка забажає бути фізично присутніми на моліннях у цей час. Розсудливо є через більшу кількість богослужінь зменшити кількість осіб.
Дуже прошу про мудрість та збереження усіх карантинних норм, під час участі у богослужіннях. Пам’ятайте, що будуть такі люди, які спробують використати теперішню ситуацію, щоб виправдати свою «байдужість» до віри, Бога чи Церкви. Любов до Пресвятої Євхаристії є так само виправдана, як любов до найрідніших. Якщо сумуєте за Євхаристійним Ісусом і шукаєте Його прийняти у Причасті, тоді ви є «нормальні» і відповідальні. Без віри цього зрозуміти є неможливо. Будьте второпні і не дайте себе скомпрометувати, хоча це не є легко.
Просімо дарів і плодів Святого Духа, щоб плідно та гідно пережити ці найважливіші для християнина дні у літургійному році.
З молитвою,
о. Володимир Гоцанюк.