6 грудня у нашому храмі відбулося свято Святого Миколая. Усі хто були присутні на святі отримали багато позитивних емоцій. Дякуємо п. Надії Сторощук за організацію чудового свята, дітям та молоді за участь у святі, батькам за різнобічну підтримку.
https://www.facebook.com/share/p/1AVC3h5zo5/