9-11 липня відбулася “Школа Вівтарників” Львівської Архиєпархії. У ній взяло участь четверо хлопців з Вівтарної Дружини нашої парафії.
“Школа вівтарників” Львівської Архиєпархії
17
Лип
9-11 липня відбулася “Школа Вівтарників” Львівської Архиєпархії. У ній взяло участь четверо хлопців з Вівтарної Дружини нашої парафії.